مهدی فیض

معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش از تدوین سیر مطالعاتی برای دانش آموزان در مدارس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش مهدی فیض در بازدید از چهارمین دوره تجهیز کتابخانه های مدارس کشور(طرح تجهیز 1500 کتابخانه مدارس تهران و شهرستان های استان تهران) اظهارکرد: فرهنگ کتابخوانی اهمیت زیادی دارد و در جامعه نیز بر این مساله  تاکید شده است. این فرهنگ باید از سنین پایین شکل گرفته و ادامه پیدا کند؛ چرا که این موضوع یک سرمایه گذاری برای آینده است.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: باید ساختار کتابخانه ها در مدارس طوری باشد که برای هر کتابخانه یک پست کتابدار داشته باشیم.

وی اشاره کرد: در دانشگاه فرهنگیان و استخدام ها پست کتابدار وجود ندارد اما یکی از مولفه های مهم تجهیز کتابخانه های مدارس وجود پست کتابدار است.

فیض با اشاره به اینکه باید مدل مدرسه مطلوب را مبنای توسعه قرار دهیم گفت: در معاونت پرورشی و فرهنگی تدوین سیرمطالعاتی برای دانش آموزان را در نظر داریم .این موضوع موتور مطالعاتی را در هر دوره مشخص می کند و به اقتضائات پایه های تحصیلی مختلف بیان می شود .

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات کتابخوانی برنامه دیگری است که مدنظر داریم. بنا داریم که در این طرح دانش اموزان با ورود به اپلیکشن مورد نظر، بتوانند هر ماه یک کتاب را مطالعه و مسابقه دهند تا از این طریق پایان هر سال بتوان کتابخانه های برتر را معرفی و همایشی با حضور آنها برگزار کرد.

http://www.mehrnews.com/service/Society

*
*
*
*
**

*
*

**
بهترین پنل اس ام اس بهترین نوع پنل اس ام اس برترین پنل اس ام اس ویژگی بهترین پنل اس ام اس دکمه فراخوان دکمه فراخوان بنر button call to action دکمه فراخوان چیست انواع تبلیغات انواع تبلیغات در ایران انواع روش های تبلیغات روش های تبلیغات اینرتنتی سامانه پیامک ارسال پیامک  سامانه ارسال پیامک پنل اس ام اس  تبلیغات بنری رایگان تبلیغات رایگان در سایت های پربازدید  روش تبلیغات بنری رایگان  کارت ویزیت لایه باز بیمه پاسارگاد  کارت ویزیت بیمه پاسارگاد دانلود طرح لایه باز بیمه پاسارگاد