هنر و تجربه

مهران مهدویان کارگردان فیلم سینمایی «اگزما» در یادداشتی بیان کرد که «هنر و تجربه» جای کسی را تنگ نکرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مهران مهدویان کارگردان فیلم سینمایی «اگزما» درباره گروه سینمایی «هنر و تجربه» یادداشتی در اختیار خبرگزاری مهر قرار داده است.

در این یادداشت آمده است: «از رویا به رویا رسیدن کمی شیرین است و اکران یک فیلم می تواند تمام خستگی ها و دوندگی های یک کارگردان را از تنش بیرون کند. تعارف نمی کنم و خوشحالی خودم رو از اکران فیلمم اعلام می کنم، اما امیدوارم که ماجرای تلخی که در جشنواره سی و پنجم فجر برای فیلم های «هنر و تجربه» پیش آمد، در اکران های عمومی فیلم ها تکرار نشود و دوستانی که نگرانی خودشان را از فروش فیلم های سینمای بدنه تقصیر «هنر و تجربه» انداخته اند و نامه پشت نامه به رییس سازمان سینمایی می نویسند، کمی با خودشان رو راست شوند و به روایتی وقتی خیرشان به ما نمی رسد، لااقل شر نرسانند.

محدود کردن نمایش فیلم های «هنر و تجربه» در جشنواره پیشین فجر چه دستاورد مهم و تاثیرگذاری در نحوه دیده شدن فیلم های به قول شما اصلی و بدنه داشت و حاصل اش مگر غیر از این بود که بدترین و پراشتباه ترین جشنواره فیلم در تمام طول سی و پنج سال رقم خورد؟

بگذارید مخاطب خودش انتخاب کند و شما مالک سلیقه مردم نشوید. «هنر و تجربه» را می خواهید دیگر چقدر محدود کنید؟ هزار و پانصد صندلی از صد و چهل هزار صندلی گواه این محدودیت ها است. حالا که روزنه امیدی برای فیلمسازان تجربه گرا باز شده است، نگذارید این روزنه دوباره محو شود. هر کس دارد مسیر خودش را می رود و این مردم هستند که تصمیم می گیرند چه فیلمی را ببینند، این سنگ اندازی ها دردی از شما دوا نمی کند و عاقبت مردم تحت هر شرایطی از فیلم های بدنه استقبال می کنند، این وسط فیلم های مستقلی که با هزاران مشکلات و با بودجه های بسیار کم ساخته شده اند مهجور می مانند.«هنر و تجربه» جای کسی را تنگ نکرده است، شما هم جای کسی را تنگ نکنید لطفا.

در آخر بر خودم لازم می دانم که از تک تک عوامل فیلمم که بدون چشم داشت در حق من و فیلم «اگزما» رفاقت کردند، تشکر کنم که باعث شدند این فیلم با تمام سختی ها و مشکلات ساخته شود و امروز شاهد اکران عمومی آن باشیم، همگی آنها به معنی واقعی کلمه سینماگر هستند.

http://www.mehrnews.com/service/Art

/

/

/

/

/

/

بهترین پنل اس ام اس بهترین نوع پنل اس ام اس برترین پنل اس ام اس ویژگی بهترین پنل اس ام اس دکمه فراخوان دکمه فراخوان بنر button call to action دکمه فراخوان چیست انواع تبلیغات انواع تبلیغات در ایران انواع روش های تبلیغات روش های تبلیغات اینرتنتی سامانه پیامک ارسال پیامک  سامانه ارسال پیامک پنل اس ام اس  تبلیغات بنری رایگان تبلیغات رایگان در سایت های پربازدید  روش تبلیغات بنری رایگان  کارت ویزیت لایه باز بیمه پاسارگاد  کارت ویزیت بیمه پاسارگاد دانلود طرح لایه باز بیمه پاسارگاد  نقشه ایران دانلود نقشه ایران طرح لایه باز نقشه ایران طرح لایه باز نقشه ایران به تفکیک استانی نقشه ایران psd