فال روزانه

دریافت جدید ترین فال های روزانه

۱۵ مطلب در تیر ۱۳۹۶ ثبت شده است

فال روزانه چهارشنبه 28 تیر 1396

فال روزانه چهارشنبه 28 تیر 1396

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 28 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال شما از والدین خود هدیه ای دریافت خواهید کرد که روحیه ی شما را به میزان قابل توجهی بالا خواهد برد و شاید وضعیت مالیتان را نیز بهبود ببخشد. ممکن است آنها با سرمایه گذاری هایی که در گذشته برای شما انجام داده اند حالا موقعیت خیل خوبی را برای شما فراهم کرده باشند. امسال فرصت های زیادی برای ادامه تحصیل در اختیار شما قرار خواهند گرفت و اگر قصد پیشرفت در زمینه حرفه ای را نیز دارید به شما توصیه می شود که از این فرصت ها به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. رشته­ی تحصیلی شما تأثیر قابل توجهی روی آینده­ی کاریتان خواهد گذاشت. شما توجه زیادی به جزئیات از خودتان نشان می دهید و همین موضوع در کارتان زمینه موفقیت شما را فراهم خواهد کرد. شما به خوبی همکاران خود را راهنمایی خواهید کرد و به آنها کمک می کنید تا به نگرانی هایشان غلبه کنند. حضور شما باعث آرامش و دلگرمی اطرافیانتان خواهد شد. این انرژی مثبتی که شما به اطرافیانتان منتقل می کنید به شما کمک خواهد کرد تا دل شخصی که دوست دارید را به دست بیاورید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
دلتان می خواست می توانستید از همین امروز تعطیلات آخر هفته تان را شروع کنید، اما کارهای زیادی که برای انجام دادن دارید و وعده های عمل نشده ای که باید هر چه زودتر به آنها رسیدگی کنید چنین فرصتی را به شما نخواهند داد. خوشبختانه این موضوع شما را ناراحت نمی کند و می توانید نگرش مثبت خودتان را حفظ کنید. وقتتان را بیش از این هدر ندهید و هر چه سریعتر کارهایتان را انجام دهید زودتر می توانید بقیه وقتتان را به خودتان اختصاص بدهید. خوشبختانه با تمرکز روی کارهایتان به طور غیر منتظره ای فرصتی برای افزایش درآمدتان و بهبود بخشیدن به وضعیت کاریتان برای شما فراهم خواهد شد که شما را شگفت زده خواهد کرد.
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
hashem mohammadi

تهیه‌کننده کارکشته سینما در ۶۷ سالگی درگذشت

اوزن کولار

تهیه‌کننده متولد جمهوری چک که در کمپانی‌های تهیه و فستیوال‌های فیلم معتبر مختلف نقش داشت،‌ از دنیا رفت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، اِوزِن کولار تهیه‌کننده سینمایی کارکشته بعد از یک بیماری کوتاه‌مدت روز پنج‌شنبه در لس‌آنجلس در ۶۷ سالگی چشم از جهان فروبست.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
hashem mohammadi

«هنر و تجربه» جای کسی را تنگ نکرده است/ سنگ اندازی نکنید

هنر و تجربه

مهران مهدویان کارگردان فیلم سینمایی «اگزما» در یادداشتی بیان کرد که «هنر و تجربه» جای کسی را تنگ نکرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مهران مهدویان کارگردان فیلم سینمایی «اگزما» درباره گروه سینمایی «هنر و تجربه» یادداشتی در اختیار خبرگزاری مهر قرار داده است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
hashem mohammadi