فال روزانه

دریافت جدید ترین فال های روزانه

۴ مطلب در فروردين ۱۳۹۷ ثبت شده است

تصویربرداری «آنام» سه روز دیگر تمام می شود/ از کلیشه دوری کردیم

سریال آنام


تصویربرداری سریال «آنام» که از شبکه سه سیما پخش می شود تا سه روز دیگر به پایان می رسد.

اسماعیل عفیفه تهیه کننده سریال «آنام» ساخته جواد افشار که پخش فاز دوم آن به تازگی از شبکه سه آغاز شده است درباره این مجموعه که فاز اول آن سال ۹۶ از شبکه سه پخش شد به خبرنگار مهر بیان کرد: خوشبختانه قصه، ساختار و روایتی که این سریال داشت باعث اقبال مردم شد و مخاطبان سریال ما را دوست داشتند و دایم سوال می کردند تا بتوانند فاز دوم آن را هم ببینند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
hashem mohammadi

فال روزانه سه شنبه 14 فروردین 1397

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که 14 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال سال پیشرفت در زمینه شغلی است. پس از همین روز اهداف بلند مدت تان را مشخص کنید تا به بیراهه نروید. اگر چه شما ظاهر بالغی دارید اما کودک درون تان هنوز فعال است. برای تخلیه انرژی تان، فعالیت های بدنی بیشتری را در برنامه های روزانه تان بگنجانید. مسئولیت های خود را با دقت بیشتری دنبال و پایه و اساس زندگی تان را از همین حالا محکم کنید. در ماه خرداد روزهای خوبی را در کنار خانواده و دوستان، به خصوص عشق زندگی تان، سپری خواهید کرد، از آن نهایت لذت را ببریدرک بودن خوب است اما مراقب باشید اعمال شما موجب ناراحتی کسی نشود، اگر چه دیگران نیز به حسن نیت شما آگاهند. از سال آرام، پر عشق و خوشگذرانی که در پیش دارید، نهایت لذت را ببرید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
hashem mohammadi

صداوسیما امسال یکی از پربیننده ترین نوروزها را پشت سر گذاشت

عبدالعلی علی عسکری

عبدالعلی علی عسکری اعلام کرد امسال یکی از پرمخاطب ترین نوروزهای رسانه ملی را به لحاظ تعداد مخاطبان داشته‌ایم.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، عبدالعلی علی عسکری رییس رسانه ملی در دیدار نوروزی با مدیران و کارکنان صداوسیما که در مسجد بلال سازمان و در جوار مقبره شهدای گمنام برگزار شد از عزم جدی رسانه ملی برای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی خبر داد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
hashem mohammadi