محمد جعفر منتظری دادستان کل کشور

حجت‌الاسلام منتظری گفت: قرار است دادستانی تهران و دادسرای تهران به این مسله ورود پیدا کنند و وزارت کشور و نیروی انتظامی مستندات خود را ارایه دهند.

به گزارش خبرنگار مهر حجت الاسلام و المسلمین محمد جعفر منتظری دادستان کل کشور در حاشیه تجدیدمیثاق مسئولان عالی قضایی با ارمان‌های امام در حرم امام راحل در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا پرونده  تخلفات انتخاباتی به دادگاه ارسال شده است، اظهار داشت: با توجه به گستردگی موضوع این مسله باعث تأخیر در ارسال پرونده به دادگاه شده است و تخلفات مربوط به تمام استان‌ها می‌شود که رسیدگی به آنها زمان بر است.

وی در رابطه با افزایش امار تخلفات و احضار فرمانداران گفت: در حال حاضر همان ۶فرماندار احضار شده‌اند و آمارها افزایشی نداشته است.

دادستان کل کشور، در رابطه به حادثه توهین به رئیس جمهور در روز قدس نیز گفت: قرار است دادستانی تهران و دادسرای تهران به این مسله ورود پیدا کنند و وزارت کشور و نیروی انتظامی مستندات خود را ارایه دهند.

http://www.mehrnews.com/service/Society

*
*
*
*
**

*
*

**
بهترین پنل اس ام اس بهترین نوع پنل اس ام اس برترین پنل اس ام اس ویژگی بهترین پنل اس ام اس دکمه فراخوان دکمه فراخوان بنر button call to action دکمه فراخوان چیست انواع تبلیغات انواع تبلیغات در ایران انواع روش های تبلیغات روش های تبلیغات اینرتنتی سامانه پیامک ارسال پیامک  سامانه ارسال پیامک پنل اس ام اس  تبلیغات بنری رایگان تبلیغات رایگان در سایت های پربازدید  روش تبلیغات بنری رایگان  کارت ویزیت لایه باز بیمه پاسارگاد  کارت ویزیت بیمه پاسارگاد دانلود طرح لایه باز بیمه پاسارگاد