جنگ ستارگان

بعد از ساخته شدن فیلمی جداگانه در مورد شخصیت هان سولو، حالا یکی دیگر از چهره‌های محبوب دنیای «جنگ ستارگان» فیلم خودش را خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، قرار است فیلمی جداگانه در مورد شخصیت اوبی-وان کِنوبی به دنیای رو به گسترش «جنگ ستارگان» بپیوندد و به این ترتیب استیون دالدری به امید جدید این مجموعه فیلم‌ها بدل شده است.

این کارگردان نامزد دریافت جایزه اسکار پس از فیلم‌های «بیلی الیوت» و «ساعت‌ها» در حال مذاکره است تا روی صندلی کارگردانی این فیلم بنشیند. منابع آگاه می‌گویند مذاکرات در مراحل اولیه هستند و هنوز فیلمنامه‌ای تهیه نشده است. اگر قراردادی بسته شود، دالدری مسئولیت بازبینی مراحل تهیه فیلم و همچنین نویسندگی آن را در همراهی با مسئولان کمپانی لوکاس‌فیلم بر عهده خواهد داشت.

فیلم جداگانه اوبی-وان کنوبی یکی از چند پروژه‌ای است که توسط لوکاس‌فیلم و دیزنی خارج از دایره سه‌گانه‌هایی ساخته می‌شود که داستان خانواده اسکای‌واکر را تعریف می‌کنند. به کارگردانی ران هاوارد، فیلمی جداگانه در مورد هان سولو هم در حال حاضر در مراحل پایانی فیلمبرداری به سر می‌برد و لوکاس‌فیلم در نظر گرفته فیلم‌هایی حول محور شخصیت‌های یودا، بوبا فِت و چند شخصیت دیگر بسازد.

در سه‌گانه اصلی «جنگ ستارگان»، کنوبی یک آدم گوشه‌گیر متنفر از جنگ و صحرانشین است که بعدها ثابت می‌کند با شمشیر نوری‌اش مبارزی هوشمند و قدرتمند است. او مدتی کوتاه تبدیل به مرشد لوک اسکای‌واکر می‌شود اما بعدها دارت ویدر که قبلا شاگردش بوده، او را از پا درمی‌آورد. نقش‌آفرینی الک گینس در قالب کنوبی برای او نامزدی جایزه اسکار را به ارمغان آورد.

این شخصیت نقشی مرکزی در فیلم‌های پیش‌درآمد جورج لوکاس داشت که به ماجرای اولیه ویدر و خیانت او به کنوبی و جدای‌ها می‌پرداخت. یوآن مک‌گرگور که در فیلم‌های پیش‌درآمد نقش کنوبی را ایفا کرده بود، گفته حاضر است دوباره نقش این شخصیت را بازی می‌کند. با این حال منابع آگاه می‌گویند چون هنوز فیلمنامه‌ای نیست،‌ بازیگری هم به پروژه متصل نیست.

دالدری از دنیای تئاتر آمده و نخستین فیلم سینمایی‌اش «بیلی الیوت» را در سال ۲۰۰۰ ساخت که برایش نخستین نامزدی دریافت جایزه اسکار را هم به ارمغان آورد. او این فیلم‌ها را با درام‌های سوزان «ساعت‌ها» و «کتاب‌خوان» دنبال کرد که دو نامزدی دیگر را برایش کسب کردند.

دالدری اخیرا چند اپیزود از سریال درام بازه‌ای «تاج» ساخته نت‌فلیکس را کارگردانی کرد و برایش نامزد دریافت جایزه امی شد.

http://www.mehrnews.com

*

**

*

*

-

-

-

--

-

.

کارت ویزیت لایه باز سالن زیبایی سالن زیبایی طرح لایه باز کارت ویزیت سالن زیبایی  کارت ویزیت آرایشگاه زنانه لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه زنانه psd دانلود کارت ویزیت آرایشگاه زنانه کارت ویزیت آرایشگاه زنانه نمونه کارت ویزیت اراشگاه زنانه  طرح لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه زنانه

بهترین پنل اس ام اس بهترین نوع پنل اس ام اس برترین پنل اس ام اس ویژگی بهترین پنل اس ام اس دکمه فراخوان دکمه فراخوان بنر button call to action دکمه فراخوان چیست انواع تبلیغات انواع تبلیغات در ایران انواع روش های تبلیغات روش های تبلیغات اینرتنتی سامانه پیامک ارسال پیامک  سامانه ارسال پیامک پنل اس ام اس  تبلیغات بنری رایگان تبلیغات رایگان در سایت های پربازدید  روش تبلیغات بنری رایگان  کارت ویزیت لایه باز بیمه پاسارگاد  کارت ویزیت بیمه پاسارگاد دانلود طرح لایه باز بیمه پاسارگاد  نقشه ایران دانلود نقشه ایران طرح لایه باز نقشه ایران طرح لایه باز نقشه ایران به تفکیک استانی نقشه ایران psd


.